JAK DOBRAĆ?

  1. Twarz owalna to ideał, jeśli chodzi o wybór okularów. Osoba o takim kształcie ma bardzo uproszczone zadanie, ponieważ wygląda pięknie praktycznie w każdym fasonie.
  2. Twarz okrągła najlepiej wygląda w oprawkach prostokątnych, niezbyt dużych, a już na pewno nieokrągłych. Końce mogą unosić się ku górze, odpowiednie będą również grube nauszniki.
  3. Twarz kwadratowa potrzebuje oprawek, które nieco złagodzą ostre, wyraźne rysy, więc proponujemy okulary o zaokrąglonych brzegach, na przykład kocie lub zupełnie okrągłe.
  4. Twarz prostokątna najlepiej wygląda w oprawkach lekko zakrzywionych po bokach, dopasowanych do twarzy. Dla takiej twarzy idealne będą okulary duże, kwadratowe lub okrągłe.
  5. Twarz trójkątna potrzebuje bardzo delikatnych oprawek bez wyraźnych kantów i prostych linii. Sprawdzą się w tym przypadku okulary okrągłe, a jeśli kocie oko, to tylko z delikatnym uniesieniem ku górze.

Kierując się tymi zasadami, na pewno wybierzesz coś idealnie pasującego do Ciebie, coś, co podkreśli Twoją urodę i osobowość.

Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, pamiętaj, że w ciągu 14 dni możesz zwrócić lub wymienić zakupiony produkt.

Możesz również odwiedzić nasz sklep stacjonarny, w którym osobiście  przymierzysz każdy model, a nasi konsultanci pomogą dobrać najlepsze dla Ciebie okulary.